10 tipů na koňské dostihy zdarma

1) Slavné koňské dostihy jsou proslulé výstředními klobouky, které nosí noblesní dámy. Pokud se mezi ně ale neřadíte, můžete si udělat maximálně ostudu před ostatními. Jestli nevíte, jaké oblečení zvolit a nemáte potřebu vypadat jako jedna z dam s noblesními kloubouky, zvolte takový outfit, který vám nejlépe sedne a cítite se v něm dobře.

2) Nemůže si ani nechat ujít typické sázky, díky čemuž dostihy stále existují. Máte svého favorita? Znáte nějakého žokeje? Vsaďte si pár korun a uvidíte, jestli se na vás usměje štěstí.

3) Co by to bylo za dostihy bez party přátel! Domluvte se společně a podnikněte úžasný výlet. Čím více vás půjde, tím více srandy zažijete a budete mít stále na co vzpomínat.

4) Procházíte uličkami a všude na vás volají lidé ze stánků, ať si koupíte jejich výrobek. Někdy se dají najít opravdu úžasné kousky za skvělé ceny, na které vzpomínáte do konce života. Najděte i vy ten svůj.

5) Máte hlad? Nebojte se. Na dostizicíh je toho vždy plno k jídlu. Ke správné zábavě patří i skvělé jídlo a pití. Nemusíte mít strach, že by snad něco došlo. Prodávající mají takové zásoby jídla, až se nechce věřit, že se toho dokáže tolik sníst za celou událost.

6) Jestliže míříte na Velkou pardubickou, tak to si nemůžete za žádnou cenu nechat ujít typický pardubický perník, který je vyhlášený svou chutí po celé České republice.

7) Neznámější český žokej Josef Váňa bude na dostihu, který plánujete navštívit? . Sami doopravdy zjistíte, jak jsou žokejové malí a velmi hubení, aby příliš nezatěžovali koně.

8) Bohužel ne všichni koně vždy dorazí do cíle. Připravte se proto na možnost, že uvidíte věci, bez kterých dokážete v životě být. I to se stává.

9) Prodejci mohou nabízet i různé výrobky, které si můžete sami ozdobit nebo se dokonce naučit jejich postup výroby. Každá manuální zručnost navíc se hodí! A odnést si hřebík z podkovy nebo samotnou podkovu bude mít vždy své kouzlo.

10) Toužíte prásknout pořádně bičem? Házet podkovou? Svézt se na koni a vyzkoušet různé jezdecké styly? Tohle a více věcí si můžete vyzkoušet právě na dostizích.