Modní trendy pro vašeho mazlíčka

Co si oblečeme na sebe my, můžeme obléct i na svého mazlíčka. A to opravdu cokoli. Starší generace si možná představí takový plastový límec, který dáváme zvířatům po operaci, aby si nerozkousali stehy. Ale ani ve snu by je nenapadlo, že můžeme našim malým miláčkům vybírat každý den outfity, aby jim to krásně slušelo.

Oblečení má samozřejmě i jinou funkci, než jen tu estetickou. Pokud pejskům menšího vzrůstu koupíme teplou bundičku a botičky, můžeme zamezit prochladnutím a následným nepříjemnostem s tím související. Než se toto stalo trendem, opravdu se oblíkali jen ti pejsci, pro které to bylo zdravotně výhodné. V posledních letech je oblékání pejsků módním hitem, a tak není problém najít majitelku se svým malým pejskem ve stejném oblečku.

Ať už se jedná o jakoukoli příležitost, vždy najdeme ten správný obleček. Pokud prší, oblečemu pejska do pláštěnky. Jestli sněží, obujeme pejskovi boty, aby se zamezilo popráskání kůže na tlapkách a navlečeme jej do teplé bundy a pokud budeme opravdu chtít, můžeme najít i bundu s kapucí, kterou psovi stejně nikdy nedáte na hlavu.

Tento fenomén se rozmohl hlavně díky celebritám, které davají svým čtyřnohým miláčkům tu nejlepší péči. Slavná anglická youtuberka Zoella obléká svého malého černého mopse jménem Nala každý den do jiného oblečku. Během vánočních svátků měl pes na sobě dokonce i svetry s vánočním motivem.

Bižuterie ani drahé šperky taky nejsou výjimkou. Obojek posetý drahokamy patří nejvíce luxusní zboží, co se týče psích doplňků. A pokud máte zájem o perfektní pedikúru svého miláčka, rozklikněte si internet a hledejte nejrůznější psí salóny. K tomu vám zcela jistě rádi nabídnou nejrůznější koupele a masáže pro vašeho pejska.

V dnešní době mít psa, může znamenat mít živou oblíkací panenku. Na trhu je tak obrovský výběr, že ještě před několika desítkami let se nám o tom ani nezdálo. Služby, které jsou k dispozici jsou rovnocenné těm lidským. Takže pokud si budete chtít udělat pěkný výlet a nebudete vědět s kým, vezměte svého mazlíčka a dopřejte i jemu to, co dopřáváte sami sobě. Oba budete spokojení a vy o několik tisíc lehčí.