Nebezpečí nosit mazlíčka v kabelce

Nestačím se divit, ale vždy když vidím ženu, která má velkou kabelku přes jedno rameno a na druhém rameni další kabelku, ve které ma svého psa, trne mi krev v žilách. Psíkovi jen kouká hlava z kabelky a z jeho výrazu mám vždy pocit, že se právě rozhoduje, zzda má vyskočit, či nikoliv. Nikdy jsem teda ještě neviděla žádného psa z kabelky vyskočit a doufám, že také neuvidím.

Přemýšlela jsem, zda jsou i kabelky, ze které nemá možnost mazlíček vystrčit hlavu ven. Zda- li tam je nějaká síť, která by mazlíčka chránila. Doufám že ano. Sama žádného mazlíčka nevlastním, ale pokud bych vlastnila, kabelku bych si na něj určitě nepořídila.

Nerada bych to tady nějak výrazně kritizovala, jen jsem sama nenašla vhodné využití pro tuto psí kabelku.

U koček s jejich povahou se neumím už vůbec představit, jak by tato kabelka fungovala. Snad ještě žádnou ženu tohle nenapadlo.

Upřednosťnuji spíše kotce, které jsou z kvalitního materiálu a jsou vypolstrované proti případným nárazům, kterým je mazlíček vystaven, pokud ho přenášíme z místa na místo. Zdá se mi to jako mnohem lepší řešení a rozhoně bezpečnější, než výše zmiňované kabelky.

Kabelky slouží jako módní doplněk a ženy si na nich odjakživa zakládají. Ovšem nejsem si zcela jistá, zda je to i správná možnost, jak přemisťovat zvířata.

Neznám řpíliš názor ostatních na toho téma, protože mě nikdy nenapadlo se někoho zeptat. Asi to zkusím a jsem zvědavá na odpovědi mých kamarádů. Neznám nikoho, kdo by vlastnil tento styl kabelky a nosil v něm své mazlíčky.

Zdá se mi to i nepraktické z pohledu samotného mazlíčka. Kabelka není nějak vystužená a nemůže se tam cítit bezpečně a stabilně, možná proto mi připadal jejich výraz jako jedné velké váhání zda vyskočit ven nebo to chvíli ještě vydržet.

Pokud jsme přemýšleli o koupi této kabelky a já vás tímhle odradila, tak se omlouvám. Jen jsem vyjádřila svůj názor na danou věc. Rozhodně pokud chcete a stojíte si za tím, kabelku si kupte. Jen bych vás chtěla poprosit o velkou obezřetnost, když budete své mazlíčky v těchto kabelkách přenášet