Nejdražší mazlíček ke koupi

Mezi námi se najdou lidé, kteří vyžadují mít vždy něco navíc. Odlišovat se čímkoli nehledě na to, kolik peněz to bude stát. Můžeme si vzít za příklad známé celebrity, které dostávají nadmíru vysoké honoráře. most_expensive_petNějakou část peněz věnují charitě a se zbytekm peněz hospodaří dle svého nejlepšího uvážení. Dechberoucí může být, když se dočítáme při brouzdání na internetových stránkách, jaké různé druhy mazlíčků se v dnešní době pořizují. Odvážní lidé se nebojí pořídit si tygra nebo jiná exotická zvířata, která se musí dovézt z obrovských dálek.

Vždy nemusí jít jen o exotická zvířata. Velkou roli hraje také původ zvířete a jeho dosavadní úspěchy. Takový výstavní pes, kočka, králík, kůň a když se to vezme kolem a kolem, tak každé zvíře, které se účastní výstavy a je velmi úspěšné, má svou hodnotu vyšší a vyšší. Jde o jakousi image majitele. Kupuje vybraná krmiva pro lesklejší srst, lepší výkonost, zdraví a je ochoten zaplatit alarmující částky, jen aby zvíře dosáhlo úspěchu.

Co když zvíře dosáhne určitého věku a nemůže se soutěží zúčastnit? I jeho potomci mají neskutečně velkou cenu. Mezi majiteli probíhají konflikty o to, kdo bude otcem/matkou ušlechtilých potomků, kteří by měli mít co nejvyšší kvalitu původu a tím pádem také předpoklady pro úspěšné pokračování generace a další vítězství v soutěžích.

Pokud chcete čistokrevné zvíře se všemi potřebnými papíry o jeho původu, tak není problém se vyšplhat na takovou finanční částku, za kterou jste schopni si pořídit nový automobil.

Lidé v dnešní době mají tak vysoké nároky, že se nebojí zajít do genetické laboratoře a tam se domluvit s vědci na mazlíčkovi přímo na míru majiteli. Ano, i tato možnost dnes doopravdy existuje. Nejen, že mazlíček dosáhne astronomické částky, ale i jeho potomci, kteří nejsou ještě na světě, mohou být rozebráni na několik měsíců dopředu a budoucí majitelé jsou ochotní zaplatit více, než si dokážete představit. Nepředstavujte si žádného mutanta, který má hlavu kočky, nohy slepice a kůži jednorožce. Zde se jedná jen o genetické dispozice. Čím se zvíře může odlišovat od ostatních je velikost, váha, srst ale stále bude mít charakteristické rysy jednoho zvířete.