Nejlepší pojištění pro našeho mazlíčka

Pojištění pro mazlíčky se stává poslední dobou hitem. Nikdy totiž nevíte, co se vám může přihodit při obyčejné procházce s vaším čtyřnohým miláčkem. Jdete parkem, potkáte někoho známého a zapovídáte se. Pes najednou něco uvidí a začně utíkat. Jestliže je pes větší hmotnosti a vy ho máte na vodítku, srazí vás k zemi ani nevíte jak. A úraz je v tu ránu na světě. Pakliže pes není na vodítku a divoce se rozběhne, snadno se může stát, že srazí kolemjdoucího a nebo taky cyklistu, který nestihne včas zaregistrovat psa a začne brzdit příliš pozdě. Zlomená ruka cyklisty/chodce nebo dokonce úraz vašeho mazlíčka není tedy žádná věda.

Pojišťovny poukázali na tento nedostatek a nabízejí nám řešení. Stačí si jen vybrat, jak moc chceme našeho mazlíčka pojistit. Vše závisí na tom, jak moc velká je pravděpodobnost úrazu.

Máme- li velmi aktivní zvíře, rozhodně bychom neměli váhat a zařídit pojištění odpovědnosti za škodu, které zahrnuje škody na cizím majetku, ublížení na zdraví či usmrcení a taky finanční újmu.

Všechny pojišťovny mají určité podmínky, abychom mohli své zvíře nechat pojistit. Jsou zde různé aspekty. Zařadit zde můžeme váhu a věk zvířete. Povinností je mít zvíře označeno mikročipem nebo tetováním.

Pojištění se nemusí vždy vztahovat jen na škodu či úrazy, kterou náš mazlíček způsobí. Nabídky jsou těméř neomezené. Našeho mazlíčka můžeme pojistit na léčení úrazu nebo nemoci, a také proti uhynutí nebo utracení. Je- li nutné akutní ošetření zvířete, pojišťovna je schopna taky uhradit určitou částku.

V prvé řadě si musíme ujasnit, zda je pojištění pro naše němé stvoření nutné. S největší pravděpodobností ale nějaké to pojištění uzavřeme, abychom byli klidnější do budoucna a neměli obavy z příliš velkých výdajů, kdyby se cokoliv a kdykoliv stalo. Doporučuji si najít podrobnější informace na stránkách pojišťoven a nebo zjistit si, která pojišťovna nabízí nám nejvíce vyhovující pojištění.