O nás

Dobrý den. Jsme webová stránka mazlíččci.cz, která Vám nabízí širokou škálu doplňků vyživy, oblečení a dalších mnoho potřeb pro vaše miláčky. Pokud budete mít více dotazů, neváhejte se obrátit na náš email nebo FB stránku. Odpovíme vám ještě ten stejný den.

Kupujete si nového mazlíčka a nemáte pro něj doma nic přichystané? U nás si vždy vyberete. Na skladě máme terária všech velikostí. Klece taktéž a pelíšky pro čtyřnohé nejlepší přítele v nejrůznějších barevných kombinacích. Samozřejmostí jsou veškeré misky, lahvičky a další potřebné produkty pro spokojený život vašich mazlíčků.

Má váš mazlíček špatné kosti? Potřeboval by více svalů? Je stále nemocný a vy nevíte proč? Podívejte se na naše stránky, kde najdete spoustu doplňků stravy, které chutnají každému mazlíčkovi a nedá na ně dopustit. Jsou to vysoce kvalitní doplňky, schválené evropskou unií. Splňují veškeré normy a není v nic nezákoného a vysoce chemického. Jedna se o přírodní doplňky, které přesně vaši mazlíččci potřebují. Veškeré doplňky doporučujeme probrat s veterinárním lékařem vašeho mazlíčka, zda jsou pro něj dostatečně vhodné.

Budete mít svatbu? Nemáte kostým pro vašeho mazlíčka na Halloween? Chcete, aby to vašemu mazlíčkovi slušelo každý všední den? Nabízíme širokou variantu různých oblečků pro různé mazlíčky. Stačí si jen vybrat. Tabulka velikostí je přiložena u každého produktu. Oblečky jsou kvalitní a přizpůsobené každému druhu tak, aby vydržely co nejdéle.

Pokud se vám na našich stránkách líbilo, určitě nám to dejte vědět do našeho diskuzního fóra. Máte-li nějaké připomínky, určitě nám je také napište. Budeme rádi za každou reakci.

Naše produkty jsou vysoce kvalitní a proto je na ně záruka 2 roky, kromě výživových doplňků, u který se uvedeno datum spotřeby.

Při nákupu nad 3000Kč máte dopravu zdarma. Zaregistrujte se u nás ještě dnes a dostávejte pravidelné novinky, či výhodné slevy našich věrných zákazníků jako první na svůj email.

Vyhlašujeme soutěž! Vyfoťte svého mazlíčka s kterýmkoli produktem ze stránky mazlíčci.cz a můžete vyhrát pro sebe a svého mazlíčka relaxační víkend, kde bude o vás nádherně postaráno. Fotky nám prosím posílejte na náš email a k tomu nám připište, proč zrovny Vy máte vyhrát. Těšíme se na všechny příspěvky!